Історія створення

Перший запуск платформи Baffee відбувся у 2019 році. Основною ідеєю було створення промо-платформи, на якій будуть розміщуватись безкоштовні пропозиції або зі знижкою 50% і більше.
Велика кількість компаній, з метою отримання нового клієнта, готові запропонувати свою першу послугу/товар безкоштовно або зі знижкою. Для цього, вони мають залучити спеціаліста по рекламі, витратити час, гроші на оплату послуг та рекламний бюджет. І ось про що ми подумали. А що, як ми запропонуємо спеціалізовану платформу, де будуть представлені подібні пропозиції?

Нам здавалось, що це супер-пупер ідея, яку всі одразу підтримають і нас чекатиме приголомшливий успіх. Але, як ви розумієте, цього не сталось. Для набору критичної маси користувачів, нам бракувало фінансування і ми вирішили поставити стартап на паузу та дочекатися кращих часів 🙂
З початком карантину, ми помітили зріст попиту на бартер і зрозуміли, що настав час реанімувати нашу ідею та зробити безкоштовну платформу, де кожен може розмістити свою пропозицію та отримати запити від інших учасників.
Адже, у більшості з нас з’явилось багато вільного часу, та у декого майже зовсім не залишилось грошей.  В цей непростий період, ми зможемо підтримати один одного, отримати особисту користь та привернути увагу нових клієнтів! Разом нам вдасться відродити малий бізнес в Україні!

Місія

Допомагати малому і середньому бізнесу

Основна ідея

Створити своє ком‘юніті/платформу, де кожен може скористатися послугами та товарами один одного

Про засновницю

Всім привіт! Мене звати Марина Стахурська. Я – патріот, підприємець по життю та маркетолог за покликанням! Я засновник маркетингового агентства NetAd (https://netad.com.ua/), що, після завершення процесу ребрендингу, незабаром буде називатись Granat.

Я обожнюю Україну та захоплююсь українськими підприємцями, котрі створюють прекрасні бренди та проекти всупереч тому, що держава не тільки не підтримує, а й, часом, навпаки ставить палиці в колеса. Я вірю, що саме підприємці роблять світ кращим.

Ще в школі, у мене була мрія – стати президентом України, щоб змінити життя нашої країни на краще. Пізніше, я зрозуміла, що це “брудна справа”, але бажання щось змінити мене не покинуло. Коли я потрапила у світ маркетингу, одразу зрозуміла, що саме цією послугою я можу допомагати малому бізнесу і тим самим змінювати життя країни в цілому!

Зараз настав дуже скрутний час для бізнесу, багато хто, на жаль, не зможе вижити… Але разом ми можемо допомогти один одному і протриматись на плаву значно довше!

І ми просимо також вашої підтримки і маємо надію, що разом ми зможемо подолати цю кризу і стати більш сильними, освіченими і людяними!
Бережіть себе та свої близьких!
С любовью та великою повагою, Стахурська Марина

Я обожнюю Україну та захоплююсь українськими підприємцями, котрі створюють прекрасні бренди та проекти всупереч тому, що держава не тільки не підтримує, а навпаки ставить палиці в колеса. Я вірю, що саме підприємці роблять світ краще.

Ще в школі в мене була мрія стати президентом України, щоб змінити життя нашої країни на краще. Потім я зрозуміла, що це “брудна справа”, але ідея щось змінити мене не покидала. І коли потрапила у світ маркетингу, то зрозуміла, що саме завдяки моїм послугам я можу допомогати малому бізнесу і тим самим змінювати життя країни в цілому! 

Зараз настав дуже скрутний час для бізнесу, багато хто на жаль не зможе вижити… Але разом ми можемо допомогти одне одному і протриматись на плаву значно довше!

Ми просимо також вашої підтримки та маємо надію, що разом ми зможемо подолати цю кризу! 

Бережіть себе та свої близьких!

С любов’ю та великою повагою, Стахурська Марина

Ми прагнемо досягти

50000+
Пропозицій
10000+
Користувачів
25000+
Угод